Knihovna AV ČR v. v. i. , Revizní oddělení

Napsal uživatel revize knav dne 14. Květen 2018 - 6:38.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Knihovna Akademie věd hledá na plný případně částečný pracovní úvazek kolegu/kolegyni do revizního oddělení. Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu, platové ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu, stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy.
Náplň práce:
Náplň práce obnáší průběžnou revizi fondu knihovny v depozitářích, odepisování knihovního fondu, občasná práce v prašném prostředí. Práce z větší části probíhá v depozitáři v Jenštejně.
Platnost:
Pondělí, 14. Květen 2018 - 6:30 - Středa, 1. Srpen 2018 - 6:30
Požadavky:
Požadujeme spolehlivost, pečlivost, fyzickou zdatnost. Znalost knihovního systému Aleph výhodou. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný 1. 8. 2018 nebo dohodou. Strukturované CV s krátkým motivačním dopisem zasílejte do 31. 7. 2018 na adresu revize@knav.cz
Kontaktní osoba:
Jana Matěková
Telefon:
221 403 250

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>