Knihovna Akademie věd ČR, Oddělení zpracování knih a elektronických nosičů

Napsal uživatel Helena Trinkewitzová dne 18. Červenec 2017 - 10:42.
Knihovna Akademie věd ČR, Oddělení zpracování knih a elektronických nosičů přijme nového kolegu/novou kolegyni na adjustaci fondu.
Náplň práce:
Nabízíme platové ohodnocení podle vnitřního mzdového předpisu, stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy. Nástup září 2017. Uchazeči mohou zasílat strukturovaný životopis pod hlavičkou "OZKEN".
Platnost:
Úterý, 18. Červenec 2017 - 10:15 - Neděle, 27. Srpen 2017 - 16:00
Požadavky:
vzdělání v oboru knihovnictví nebo knihovnická praxe - znalost knihovního systému Aleph - samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Kontaktní osoba:
Helena Trinkewitzová
Organizace:
Knihovna AV ČR
Telefon:
723369320

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>