Katalogizátor v Krajské vědecké knihovně v Liberci

Napsal uživatel PhDr. Helena Ko... dne 5. Červen 2017 - 10:29.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Platové ohodnocení podle Zákoníku práce č.262/2006 Sb. v platném znění a NV 564/2006 Sb., třída 10. Pracovní úvazek: 100 %. Předpokládaný nástup: září 2017. 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky • zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu • podmínky pro další vzdělávání v oboru • podnikové jazykové kurzy. Přihlášku do výběrového řízení se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání pošlete do 30. 6. 2017 na e-mailovou adresu snitilova@kvkli.cz nebo na poštovní adresu: Krajská vědecká knihovna v Liberci, k rukám I. Snítilové, Rumjancevova 1362/1, 460 01 Liberec 1. Vybraní kandidáti budou pozváni k ústnímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů.
Náplň práce:
• jmenná a věcná katalogizace tištěných a elektronických dokumentů (českých i cizojazyčných) • tvorba a harmonizace jmenných a věcných autorit • odpolední služba v provozních odděleních jednou za čtyři týdny
Platnost:
Pondělí, 5. Červen 2017 - 10:15 - Pátek, 30. Červen 2017 - 0:00
Požadavky:
• VŠ vzdělání knihovnického nebo příbuzného směru • základní znalost katalogizačních pravidel RDA včetně tvorby autorit • základní znalost problematiky věcného zpracování dokumentů • výborný všeobecný přehled • logické a analyticko-syntetické myšlení • pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem • jazykové vybavení - výborná znalost češtiny, němčiny a angličtiny • obecná počítačová gramotnost, orientace v elektronických informačních zdrojích
Kontaktní osoba:
Irena Snítilová
Organizace:
Krajská vědecká knihovna v Liberci
Telefon:
+420 482 412 121

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>