Jmenný katalogizátor

Napsal uživatel PhDr. Jaroslava... dne 1. Únor 2017 - 15:57.
Národní knihovna ČR, Odbor doplňování a zpracování fondů, Oddělení jmenného zpracování přijme pracovnice/pracovníky na pozice jmenného katalogizátora - celý nebo zkrácený úvazek, na dobu určitou s perspektivou trvalého pracovního poměru. Platové zařazení podle nařízení vlády č. 278/2015 Sb. - třída 10. Zaměstnanecké benefity - stravenky; karta AMG opravňující k bezplatným nebo zvýhodněným vstupům do řady vybraných památek, muzeí a galerií; 5 týdnů dovolené; 3 dny placeného indispozičního volna; možnost částečného přizpůsobení pracovní doby např. při studiu.
Náplň práce:
Jmenná katalogizace české a zahraniční knižní produkce
Platnost:
Středa, 1. Únor 2017 - 15:45 - Neděle, 30. Duben 2017 - 15:45
Požadavky:
Ideálně VŠ knihovnictví nebo SŠ s praxí v knihovně, znalost katalogizace (RDA, MARC 21) vítána, počítačová gramotnost, dokonalá čeština, pasivní angličtina, němčina, ruština, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Kontaktní osoba:
Jaroslava Svobodová
Telefon:
221 663 297

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password