Dokumentátor do oddělení služeb Knihovny Národního muzea

Napsal uživatel Mgr. Jana Konečná dne 19. Prosinec 2017 - 8:40.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Místo výkonu práce: Národní muzeum, Nová budova, Vinohradská 1, Praha 1 Nástup: 3. dubna 2018 nebo dle dohody • 0,5 úvazek nebo 1,0 úvazek v pracovním poměru na dobu určitou na 1 rok, po uplynutí s možností změny na trvalý pracovní poměr • práce ve významné specializované knihovně • stabilita příspěvkové organizace • zázemí významné kulturní instituce • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, příspěvek na stravování a kulturu, podniková rekreace Odměňování: Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb. zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Náplň práce:
• práce na knižních skenerech zaměřených na zhotovování digitálních kopií z knihovních fondů Národního muzea • správa archivu digitálních kopií a jeho pravidelná aktualizace • tvorba metadat pro digitální knihovnu Manuscriptorium • podíl na výpůjčních službách oddělení
Platnost:
Úterý, 19. Prosinec 2017 - 8:30 - Čtvrtek, 18. Leden 2018 - 8:30
Požadavky:
• středoškolské, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání • dobrá znalost práce s PC, MS Office, základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop a Zoner Photo Studio) výhodou • dobrá znalost anglického jazyka, zejména v písemném projevu • pozitivní vztah k historickému knihovnímu fondu a sbírkovým předmětům • zájem o nové technologie, ochota učit se, aktivní přístup ke svěřeným úkolům • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost systematické i týmové práce • trestní bezúhonnost
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Konečná,
Organizace:
Národní muzeum
Telefon:
tel.: 224 497 334

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password