Samostatný knihovník katalogizátor v NLK

Napsal uživatel Mgr. Lenka Maix... dne 10. Červen 2019 - 15:15.
Národní lékařská knihovna přijme pracovníka na pozici samostatný knihovník katalogizátor do Oddělení zpracování fondů.
Náplň práce:
Tvorba jmenného katalogizačního záznamu pro analytický popis včetně vytváření návrhů autoritních záznamů, obohacení záznamu o externí zdroje a doplňky, výběr prací pro analytické zpracování, supervize analytických jmenných záznamů, organizační zajištění a vedení evidence analytického jmenného zpracování v NLK.
Platnost:
Pondělí, 10. Červen 2019 - 15:00 - Sobota, 31. Srpen 2019 - 15:00
Požadavky:
Vyšší odborné vzdělání nebo Bc. v oboru informační služby a knihovnictví, počítačová způsobilost, znalost katalogizačních pravidel RDA a formátu MARC 21, pečlivost.
Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Maixnerová
Organizace:
Národní lékařská knihovna
Telefon:
296335925

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>