Pracovník pro správu a rozvoj informačních systémů

Napsal uživatel PhDr. Pavel Farkas dne 1. Březen 2015 - 17:10.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Zajímavou práci na plný úvazek, spolupráci se zahraničními institucemi, plat podle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., příjemné pracovní prostředí.
Náplň práce:
Administrace informačních systémů, podpora uživatelů při práci s informačními systémy, tvorba SQL dotazů v relačních databázích a zpracování výstupních sestav, příprava analytických dokumentů pro vývoj informačních systémů, práce s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint…), školení pracovníků v práci s informačními systémy, provádění statistických výstupů, mezinárodní spolupráce v oblasti průmyslově právní informatiky.
Platnost:
Středa, 25. Únor 2015 - 17:00 - Čtvrtek, 30. Duben 2015 - 23:00
Požadavky:
Dokončený magisterský stupeň VŠ se zaměřením na informatiku, znalost relačních databází Oracle, velmi dobrou znalost angličtiny, velmi dobrou znalost práce s PC, přehled o statistických metodách, organizační a komunikační schopnosti, PL SQL a UML výhodou. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Šmídová
Organizace:
Úřad průmyslového vlastnictví, Antonína Čermáka 2a, 16068 Praha 6
Telefon:
220 383 342

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password