Národní technická knihovna přijme pracovníka na plný pracovní úvazek do Oddělení akvizice

Napsal uživatel Ing. Jitka Marh... dne 8. Únor 2016 - 9:49.
Zástup za mateřskou / rodičovskou dovolenou s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou po skončení zástupu. Zajímavou práci v odborné specializované knihovně. Příjemné a moderní pracovní prostředí. Příspěvek na stravování. Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání. Platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platných mzdových tarifů dle nařízení vlády číslo 564 / 2006 Sb.
Náplň práce:
Akvizice českých monografií, v tištěné podobě nebo na elektronických nosičích. Výběr a objednávky dokumentů, příprava faktur k likvidaci, akviziční zpracování získaných dokumentů včetně vytváření jejich akvizičních záznamů v KIS ALEPH.
Platnost:
Pondělí, 8. Únor 2016 - 8:30 - Úterý, 8. Březen 2016 - 8:30
Požadavky:
VŠ, kvalifikační stupeň bakalářské nebo magisterské studium, knihovnické zaměření výhodou. Dobrá znalost práce na PC. Zkušenosti s KIS ALEPH (není podmínkou ale výhodou). Orientace na knižním trhu v ČR výhodou. Pečlivost, samostatnost, systematičnost, vstřícný přístup k získávání a přijímaní nových informací.
Kontaktní osoba:
Jitka Marhoulová
Organizace:
Národní technická knihovna

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password