Míla

Typ:
Poptávka
Platnost do:
31/08/2012 15:15
Název pozice (nab.) či Jméno inzerenta (popt.):
Miluše Šenková
Nabízím(e):

Dobrý den,
hledám zaměstnání v Brně nebo v jeho okolí.
Ráda bych uplatnila znalosti, které jsem získala za 23 let praxe ve veřejných knihovnách a ve školní knihovně. Pracovala jsem ve větším kolektivu na pozici řadového zaměstnance, mám zkušenosti se samostatnou prací, také jako vedoucí oddělení.
Mohu nabídnout organizační schopnosti, pracovní elán a cílevědomost, uživatelskou znalost práce na PC (psaní všemi deseti prsty) a se skenerem na dobré úrovni.
Chtěla bych se zdokonalit v tom, co již znám, a naučit se něco nového.
Životopis pošlu na vyžádání.
Do nového zaměstnání mohu nastoupit od 1. 6. 2012.
Předem děkuji za projevený zájem.
Zdraví Miluše Šenková

Náplň práce:

knihovník, informační pracovník, administrativní pracovník

Kontakt:
Miluše Šenková, Sokolská 65, 679 11 Doubravice nad Svitavou
miluse.senkov@seznam.cz
Telefon:
722 520 747

právě odeslaná poptávka po zaměstnání

Dobrý den,
když si člověk myslí, že udělal vše potřebné, tak za chvíli zjistí, že to tak není. Chybička se vloudila, za což se omlouvám.
Posílám opravený e-mail:
miluse.senkova@seznam.cz

automaticky generované reklamy