KVK v Liberci hledá jmennou katalogizátorku/jmenného katalogizátora

Napsal uživatel PhDr. Helena Ko... dne 8. Duben 2015 - 9:09.
5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky, zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu, podmínky pro další vzdělávání v oboru, podnikové jazykové kurzy
Náplň práce:
jmenná katalogizace, rekatalogizace periodik, katalogizace elektronických zdrojů, akviziční zpracování darů
Platnost:
Středa, 8. Duben 2015 - 9:00 - Pátek, 24. Duben 2015 - 20:00
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání knihovnického směru nebo absolvování rekvalifikačního knihovnického kurzu při Národní knihovně ČR, znalost základů jmenné katalogizace a tvorby jmenných autorit podle RDA, bezchybný písemný jazykový projev, jazykové znalosti – angličtina nebo němčina, pečlivost, samostatnost, ochota vzdělávat se Přihlášku do výběrového řízení se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání pošlete do 24. 4. 2015 .
Kontaktní osoba:
Irena Snítilová
Organizace:
Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace
Telefon:
+420 482 412 121

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>