Knihovník/knihovnice do oddělení pro děti a mládež

Napsal uživatel Bc. Michaela Dv... dne 29. Duben 2023 - 8:26.
• plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito • platové zařazení dle katalogu prací ve veřejné správě • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, sick days • pestrou a tvůrčí práci v příjemném prostředí • podporu dalšího rozvoje a vzdělávání • nástup dle dohody • místo výkonu práce: Městská knihovna Čáslav, Kostelní náměstí 197
Náplň práce:
• zajišťování výpůjčního procesu v oddělení pro děti a mládež • práce s knihovním fondem (řazení, balení, údržba) • zpracování knihovního fondu v systému Tritius • registrace nových čtenářů, udržování evidence stávajících • příprava a realizace akcí pro školy i veřejnost • realizace volnočasových programů pro děti a mládež
Platnost:
Sobota, 29. Duben 2023 - 8:15 - Pátek, 30. Červen 2023 - 8:15
Požadavky:
• minimálně SŠ s maturitou • zájem o práci s dětmi a mládeží • aktivní čtenářství, zájem o literaturu, přehled v literatuře pro děti a mládež • schopnost komunikace s dětmi a mládeží • časová flexibilita v rámci pracovní doby • výborná znalost českého jazyka • samostatnost a schopnost práce v malém týmu • aktivní přístup, ochota rozvíjet se • zodpovědnost a pečlivost • morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost • řidičský průkaz sk. B
Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Dvořáková, DiS.
Organizace:
Městské muzeum a knihovna Čáslav

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password