Knihovník v Knihovně Jabok na poloviční úvazek

Napsal uživatel Mgr. Eva Cerniňáková dne 2. Červenec 2021 - 11:16.
Různorodou práci knihovníka v malém kolektivu odborné knihovny vhodnou pro všechny věkové skupiny Kontakt s mladými lidmi v příjemném a inspirujícím prostředí Výkon práce v centru Prahy Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na dopravu, stravné, kulturu a rekreaci. Možnost výkonu práce osobami se změněnou pracovní schopností (omezení pracovních schopností musí umožňovat řádný výkon práce na této pracovní pozici). Pracoviště není bezbariérové, práce proto není vhodná pro osoby s poruchami pohybového aparátu.
Náplň práce:
Správa knihovního fondu a katalogizace v knihovním systému (Evergreen) Zajištění výpůjčních služeb (2x týdně odpolední služba) Podíl na rešeršních činnostech a práci s elektronickými informačními zdroji Odborná komunikace se studenty a učiteli Jaboku Další činnosti související s provozem a aktivitami knihovny
Platnost:
Pátek, 2. Červenec 2021 - 11:00 - Čtvrtek, 12. Srpen 2021 - 23:45
Požadavky:
Optimálně VŠ nebo VOŠ v oboru informační věda a knihovnictví (případně doložitelnou dlouhodobou praxi v knihovně) Znalost katalogizace různých typů dokumentů (RDA, MARC 21) Dobrou znalost práce s výpočetní technikou a s kancelářskými programy, zkušenosti s prací v knihovním softwaru, orientaci v oblasti elektronických informačních zdrojů Spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce Aktivní znalost angličtiny, němčina vítána Dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup ke klientům a ochotu učit se novým věcem Orientace v problematice pedagogiky, sociální práce a souvisejících oborů výhodou
Kontaktní osoba:
Eva Cerniňáková
Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická
Telefon:
211222409

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password