Knihovník / knihovnice a katalogizátor/ka

Napsal uživatel Mgr. Pavla Janásková dne 19. Srpen 2019 - 13:45.
zajímavou a smysluplnou práci v oboru informací, filmu a kulturního dědictví * zázemí stabilní státní kulturní instituce * možnost profesního růstu a aktivního podílení na koncepci knihovny * 5 týdnů dovolené, 5 sick days ročně, stravenky * volné vstupy do muzeí, galerií a památkových objektů zřizovaných MK ČR * volný vstup do kina Ponrepo i pro rodinné příslušníky * možnost využití prostředků FKSP – Multisport karta, penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci aj. * služební mobil * rekreační středisko
Náplň práce:
obsahová analýza, klasifikace a indexování dokumentů * samostatná jmenná a věcná katalogizace, tvorba faktografických záznamů * práce s knihovním systémem Advanced Rapid Library * bibliografické, referenční a informační služby uživatelům * spolupráce s dalšími organizačními složkami NFA
Platnost:
Pondělí, 19. Srpen 2019 - 13:45 - Pátek, 30. Srpen 2019 - 0:00
Požadavky:
ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informačních studií a knihovnictví či příbuzných oborů (Bc./Mgr.) * znalost knihovnických standardů a práce s knihovnickými systémy, katalogizační praxe * zájem o československou a českou kinematografii *spolehlivá orientace v oblasti knihovnictví, znalost fungování specializovaných knihoven výhodou * samostatnost, systematičnost, spolehlivost, komunikativnost* jazyková způsobilost v češtině a angličtině
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Janásková
Organizace:
Národní filmový archiv

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password