Knihovna Národního filmového archivu hledá kandidátku/kandidáta na pozici knihovníka – specialisty na elektronické zdroje

Napsal uživatel Mgr. Pavla Janásková dne 3. Listopad 2015 - 9:33.
 platové zařazení tř. 11 s možností osobního ohodnocení (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, příloha č. 1)  zajímavou a smysluplnou práci v oboru informací a filmu a na uchování kulturního dědictví  zázemí a benefity stabilní státní kulturní instituce (vstup do kina Ponrepa pro zaměstnance zdarma, pětitýdenní dovolená, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, stravenky, služební mobil, jednosměnný provoz)
Náplň práce:
 profilování, budování, zpracování a archivace elektronických on-line (digital born) zdrojů z oboru filmu  analytický jmenný a věcný popis vybraných e-dokumentů z oboru filmu textové povahy  práce s knihovním systémem Advanced Rapid Library a jeho submodulem ContentServer  koordinace a správa ukládání v repozitáři (ContentServer)  agenda a vytvoření workflow sběru dat o výzkumné činnosti NFA pro Informační systém výzkumu, experimentálního vývoje a inovací (RIV), práce s aplikací Vklap, školení zaměstnanců
Platnost:
Úterý, 3. Listopad 2015 - 9:30 - Čtvrtek, 10. Prosinec 2015 - 23:00
Požadavky:
 ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru informačních studií a knihovnictví (Mgr.)  počítačovou způsobilost, schopnost pracovat s PC v rozsahu plného úvazku  praktickou znalost knihovnických standardů  zkušenosti s automatizovanými knihovními systémy a archivací dat  zájem o informace z oblasti filmu  samostatnost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost  soustředěnost, přesnost, výkonnost  dobré plánování a organizování práce  schopnost pracovat v týmu a efektivně komunikovat  aktivní přístup k řešení problémů a kooperaci  právní povědomí o copyrightu  jazyková způsobilost v češtině a angličtině
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Janásková
Organizace:
Národní filmový archiv

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>