Jmenný katalogizátor Národní technická knihovna

Napsal uživatel Ing. Jitka Marh... dne 10. Prosinec 2014 - 11:33.
- zajímavou práci v odborné specializované knihovně - příjemné a moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání - platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platných mzdových tarifů
Náplň práce:
Jmenná katalogizace přírůstků českých a převážně zahraničních monografií, elektronických nosičů včetně vytváření autoritních záznamů v KIS ALEPH, verze 22, formát MARC21. Od 1. 4. 2015 přechod na nová katalogizační pravidla Resource Description and Access (RDA). Plný pracovní úvazek (40 hod. týdně). Zkušební doba 3 měsíce.
Platnost:
Středa, 10. Prosinec 2014 - 19:15 - Pátek, 9. Leden 2015 - 19:15
Požadavky:
- VŠ, kvalifikační stupeň bakalářské nebo magisterské studium, knihovnické zaměření výhodou. - schopnost práce s textovým a tabulkovým procesorem - znalost stávajících katalogizačních pravidel AACR2 - znalost knihovního systému Aleph výhodou - pasivní znalost anglického, německého, ruského jazyka - znalost azbuky není podmínkou, ale výhodou - znalost práce s knihovními katalogy a informačními zdroji - přátelskost, vstřícnost, systematičnost a důslednost, organizační schopnosti - komunikativnost
Prosíme uchazeče, aby na uvedený kontakt poslali elektronickou poštou motivační dopis, strukturovaný životopis, případně další dokumenty dokládající schopnost vyhovět požadavkům na profil uchazeče do 20. prosince 2014. Eva Šebková, Oddělení Správy katalog
Telefon:
232 002 416

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password