Geologický ústav AV ČR, v. v. i., hledá pracovníka na pozici knihovník/knihovnice.

Napsal uživatel Sabina Janíčková dne 7. Duben 2015 - 15:26.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Práci na plný úvazek v menším kolektivu. Platové zařazení dle platového předpisu GLÚ AV ČR, v. v. i. 5 týdnů dovolené, ředitelské volno. Stravenky. Možnost dalšího vzdělávání. Nástup dle dohody.
Náplň práce:
Katalogizace fondu knihovny, poskytování odborných služeb uživatelům knihovny.
Platnost:
Úterý, 7. Duben 2015 - 15:15 - Úterý, 30. Červen 2015 - 0:00
Požadavky:
Zkušenosti s katalogizací v systému ALEPH dle mezinárodních standardů AACR2R, výhodou je znalost také nových katalogizačních pravidel RDA. Velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost. Mírně pokročilá znalost anglického jazyka, výhodou je rovněž základní znalost azbuky. Schopnost samostatné i týmové práce. Znalost prostředí Microsoft Windows, Microsoft Office, znalost prací souvisejících s elektronickými informačními zdroji na velmi dobré úrovni. SŠ / VŠ knihovnického směru, praxi v knihovně. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail bielska@gli.cas.cz nejpozději do 30.6.2015. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Kontaktní osoba:
Sabina Bielská
Organizace:
Knihovna Geologického ústavu AV ČR, v. v. i.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>