Akvizitér Národní technická knihovna

Napsal uživatel Ing. Jitka Marh... dne 10. Prosinec 2014 - 14:38.
- zajímavou práci v odborné specializované knihovně - příjemné a moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání - platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platných mzdových tarifů
Náplň práce:
Akvizice českých případně zahraničních monografií, v tištěné podobě nebo na elektronických nosičích. Výběr a objednávky dokumentů, příprava faktur k likvidaci, akviziční zpracování získaných dokumentů včetně vytváření jejich akvizičních záznamů v systému Aleph. Plný pracovní úvazek (40 hod. týdně). Zkušební doba 3 měsíce.
Platnost:
Středa, 10. Prosinec 2014 - 19:15 - Pátek, 9. Leden 2015 - 19:15
Požadavky:
- VŠ, kvalifikační stupeň bakalářské nebo magisterské studium, knihovnické zaměření výhodou - schopnost práce s textovým a tabulkovým procesorem - znalost angličtiny písmem, další jazyky výhodou - orientace na knižním trhu v ČR - znalost práce s knihovními katalogy a informačními zdroji - přátelskost, vstřícnost, systematičnost a důslednost, organizační schopnosti - komunikativnost - znalost knihovního systému Aleph výhodou
Prosíme uchazeče, aby na uvedený kontakt poslali elektronickou poštou motivační dopis, strukturovaný životopis, případně další dokumenty dokládající schopnost vyhovět požadavkům na profil uchazeče do 20. prosince 2014. Jitka Marhoulová, oddělení akvizice
Telefon:
232002409

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>